Počet produktů: 3

Aktivní filtry

Průmyslový vysavač MAXIM 40 OIL nerez

Cena 27 104,00 Kč s DPH

Průmyslový vysavač MAXIM 40 M OIL určen výhradně pro vysávání kapalin, olejových emulzí, maziv, kovových špon, apod. Je vyrobený na kovovém podvozku s otočnými koly, pro dobrou manévrovatelnost a pohyb. Vnitřní kovový sběrný koš odděluje třísky a nečistoty od olejů a maziv. Kvalitní a spolehlivá sací turbína BP se systémem by-pass, vysokým výkonem a dlouhou životností. Sací hlava průmyslového vysavače je zajištěna kovovými sponami. Vysavač vybaven pěnovým filtrem. Odpadní nádoba z nerezové oceli (SS 430). Pokud je nádrž naplněna tekutinou, plovák zavírá sání. Tento model vysavače doporučujeme do lehkého průmyslu, dílenských prostor atp. Příslušenství k vysavači je v průměrech 40 mm. Doprava zdarma.

Příslušenství v ceně vysavače: hadice komplet s koncovkami 3 m, štěrbinová hubice

Průmyslový vysavač SOTECO 78 OIL třímotorový

Cena 28 314,00 Kč s DPH

Průmyslový vysavač SOTECO 78 OIL, je určen pro vysávání mokrých nečistot, olejových emulzí, maziv, kovových špon, třísek, apod. vznikající při obrábění. Sacím pohonem tohoto vysavače jsou tři motory, které je možno používat v libovolném pořadí, ale i počtu. Tangenciální vstup vysavače, pro efektivnější separaci nečistot. Ochranný vnitřní cartridge filtr, pro spolehlivé separování olejových mlhovin. Vnitřní nerezový sběrný koš odděluje třísky a nečistoty od olejů a maziv. Výpustní ventil umístěný na přední straně odpadní nádoby umožňuje snadné vypouštění kapalin. Pokud je nádrž naplněna tekutinou, plovák zavírá sání. Nádrž z nerezového plechu, kterou lze pomocí kloubu na podvozku překlápět, nebo úplně odejmout. Doprava zdarma.

Příslušenství v ceně vysavače: sací hadice v délce 2,5 m s koncovkami, trubice kov 2 ks, podlahová hubice s gumami, štěrbinová kovová hubice, redukce kov.

Průmyslový vysavač MAXIM 70 OIL

Cena 29 282,00 Kč s DPH

Průmyslový vysavač MAXIM 70 OIL, je určen výhradně pro vysávání kapalin, olejových emulzí, maziv, kovových špon apod. Je vyrobený na kovovém podvozku s otočnými koly, pro dobrou manévrovatelnost a pohyb. Vnitřní kovový koš odděluje třísky a nečistoty od olejů a maziv. Kvalitní a spolehlivá sací turbína BP se systémem by-pass, vysokým výkonem a dlouhou životností. Sací hlava průmyslového vysavače je zajištěna kovovými sponami. Vysavač vybaven pěnovým filtrem. Odpadní nádoba z nerezové oceli (SS 430). Pokud je nádrž naplněna tekutinou, plovák zavírá sání. Tento model vysavače doporučujeme do lehkého průmyslu, dílenských prostor atp. Příslušenství k vysavači je v průměrech 40 mm. Doprava zdarma.

Příslušenství v ceně vysavače: hadice komplet s koncovkami 3 m, štěrbinová hubice