Nejprodávanější

Počet produktů: 7

Průmyslový vysavač SOTECO 78 OIL třímotorový

Cena 28 314,00 Kč s DPH

Průmyslový vysavač SOTECO 78 OIL, je určen pro vysávání mokrých nečistot, olejových emulzí, maziv, kovových špon, třísek, apod. vznikající při obrábění. Sacím pohonem tohoto vysavače jsou tři motory, které je možno používat v libovolném pořadí, ale i počtu. Tangenciální vstup vysavače, pro efektivnější separaci nečistot. Ochranný vnitřní cartridge filtr, pro spolehlivé separování olejových mlhovin. Vnitřní nerezový sběrný koš odděluje třísky a nečistoty od olejů a maziv. Výpustní ventil umístěný na přední straně odpadní nádoby umožňuje snadné vypouštění kapalin. Pokud je nádrž naplněna tekutinou, plovák zavírá sání. Nádrž z nerezového plechu, kterou lze pomocí kloubu na podvozku překlápět, nebo úplně odejmout. Doprava zdarma.

Příslušenství v ceně vysavače: sací hadice v délce 2,5 m s koncovkami, trubice kov 2 ks, podlahová hubice s gumami, štěrbinová kovová hubice, redukce kov.

Předřadná lišta na sucho Ø 40 mm

Cena 4 598,00 Kč s DPH

Předřadná lišta na sucho.

- vhodná pro efektivnější vysávání větších ploch
- vysoce odolný hliníkový odlitek
- snadná montáž

V ceně zahrnuto:  komplet držák lišty, sací hadice s koncovkami, lišta.

Vysavačový set

Cena 2 904,00 Kč s DPH

Vysavačový set pro průmyslové vysavače BSM, určený pro Ø 40 mm.

Sada obsahuje:

Sací hadice o délce 2,7 m s koncovkami - 1 ks
Podlahová hubice s otočným kloubem na sucho - 1 ks + podlahová hubice na mokro 1 ks
Trubice kov - 2 ks
Štěrbinová hubice - 1 ks
Kartáčová kulatá hubice - 1 ks

Průmyslový vysavač jednomotorový SOTECO BASE...

Cena 9 438,00 Kč s DPH

BASE 315 je průmyslový vysavač od společnosti SOTECO. Vysává suché i mokré nečistoty. Je vhodný k vysávání částic prachů, kamínků, úlomků palet, ale také tekutin. Vhodný obzvlášť pro profesionální úklidové firmy nebo pro každodenní použití. Lze ho využít k úklidu větších ploch a dílenských prostor. Díky rozteči koleček je stabilní a nepřevrhává se. Příslušenství tohoto vysavače je v průměrech 36 mm. Veškeré příslušenství je v ceně vysavače - hadice, trubky, koleno, dýza na vodu, dýza kartáčová, štěrbinová, kobercová a dýza na čalouněný nábytek. Vysavač je osazen filtračním košem který zachytává nečistoty, odpadá výměna papírových filtrů. Jako zvláštní příslušenství lze u nás koupit nylonový filtr určený na předfiltraci nečistot. Pokud je nádrž naplněna tekutinou, plovák zavírá sání. Kovová nádrž. Doprava zdarma.

Parametry produktu:
Výrobce: Soteco
Hmotnost: 8 kg
Příkon: 1200 W
Nádoba na odpad: 23 l
Sací motor: 220-1200 (1) V/W
Podtlak: 220 mbar
Hlučnost: 70 dBA
Průtok vzduchu: 170 m³/h
Napětí: 230 V
Kategorie: suchá/ mokrá
Délka kabelu: 8,5 m
Obj.č. SO.315